KONST / Litografier / Färglitografi 9065028
nr 906 5028
Färglitografi
Gustav Rudberg (1915-2001), båt, signerad. , 14/310, motivet: 54x39
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:28:30
15/8 23:20:32
100 kr
18/8 18:09:14